Redmi’nin yeni modeli yok satıyor, Xiaomi bile bu kadar satmasını beklemiyordu

Xiaomi’nin yeni performansa odaklı serisi Redmi Turbo’nun ilk telefonu olan Redmi Turbo 3, 10 Nisan’da Çin’de satışa sunuldu ve satışa çıkar çıkmaz büyük bir başarı elde etti. Açıklamalara göre telefon, ilk hafta satışlarında, fiyat aralığındaki diğer cihazlara göre satış şampiyonu oldu. Satışların başlamasının ilk yarım saatinde bu yılın en yüksek satış rekorunu kırdı.

Başlangıç fiyatı 276 dolar olarak belirlenen Redmi Turbo 3, erken alıcılarına teşekkür amacıyla Xiaomi SU7 aracının bir yıllık kullanım hakkı gibi cazip bir promosyonla dikkat çekiyor. Bu özel promosyon için alıcılar, 18 yaş üstü olmalı ve en az iki yıl öncesine ait bir sürücü belgesine sahip olmalıdır. Ayrıca, araç alınırken herhangi bir değişiklik yapılamayacak ve kazanan, aracı şahsen teslim almak zorunda.

Redmi’nin yeni modeli yok satıyor, Xiaomi bile bu kadar satmasını beklemiyordu

Redmi markasının genel müdürü Wang Teng, Weibo üzerinden yaptığı açıklamada, alıcıların gösterdiği ilgi ve desteğe teşekkür etti. Teng, Redmi Turbo 3’ün satış hedeflerine ulaştığını duyurdu ve ilk alıcılar arasından şanslı bir kişinin, 23 Nisan’da Xiaomi SU7 aracını bir yıl boyunca kullanma hakkı kazanacağını açıkladı. Kazananın kim olduğu, Weibo hesabı ve Douyin platformu üzerinden ilan edilecek.

Xiaomi ayrıca, Redmi Pad Pro tabletini de piyasaya sürdü ve bu cihazlarla birlikte teknoloji dünyasında dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Redmi Turbo 3’ü satın almak isteyenler, Xiaomi’nin resmi satış kanalları aracılığıyla 10 Nisan saat 20:00’den 15 Nisan 23:59’a kadar süren bir süre içinde bu fırsattan yararlanabildi.

Belirtilen fiyatlar üzerinden yapılan dönüşümle, Redmi Turbo 3’ün başlangıç fiyatı yaklaşık olarak 276 dolar (1999 yuan) olarak hesaplanabilir. Bu tip para birimi dönüşümlerinde dikkatli olmak önemlidir, özellikle bu tür promosyonlar ve satış başarıları, markanın pazar yerindeki konumunu daha da pekiştiriyor. Xiaomi ve Redmi, bu stratejileri ile kullanıcılarına değer katmaya ve teknoloji dünyasında yenilikçi adımlar atmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x